0
Košík je prázdný

Aktuality

  • Za nákupy prima letní osvěžení

    Připravili jsme pro vás k nákupu osvěžující nápoje na léto! U vybraných produktů od fotovoltaických systémů po kamerové systémy a síťové prvky naleznete jako dárek osvěžení v podobě světlého ležáku Gambrinus nebo míchaného drinku Beefeater & Tonic. Díky nákupu u nás si užijete každý okamžik pod sluncem s vychlazeným pitím! Akce platí do konce srpna nebo do "vypití" zásob.

  • Nejrychlejší MikroTik optický switch s kapacitou přepínání 3400 Gbps

    MikroTik opět mění pravidla hry v oblasti síťových technologií! Představuje nový L3 páteřní optický switch CRS520-4XS-16XQ-RM, který dosahuje neuvěřitelné rychlosti a spolehlivosti. S 16x QSFP28 (100 Gbps), 4x SFP28 (25 Gbps) a 2x 10Gigabit ethernet, tento switch nabízí teoretický výkon přepínání až 3400 Gbps! Vybavený Hot-swap zdroji a ventilátory, je připraven na jakoukoli výzvu vaší sítě.

  • TP-Link Omada stackovací L3 Switche

    Objevte nové plnohodnotné L3 Switche od TP-Linku z řady Omada! Tyto managovatelné rackmount switche s možností stacku až 8 zařízení nabízejí Gigabitové LAN porty SFP+ porty, případně i PoE nebo rovnou 26x SFP28 s kapacitou přepínání 820 Gbps. Vysoká dostupnost je zajištěna redundantními zdroji a ventilátory. Ideální pro robustní, spolehlivou a efektivní síť včetně její správy.

  • Felicity low voltage stack FLS48100 s krásným designem

    Do naší nabídky jsme zařadili nový low voltage bateriový set o kapacitě 10,24 kWh od značky Felicity Solar ze série FLS48100. Tento elegantně navržený bateriový stack je složen ze dvou baterií a základny na kolečkách. Kapacitu lze navýšit až na 40,96 kWh přikoupením dalších baterií.

  • DEYE GB-SL - All In One řešení pro fotovoltaické systémy

    Právě jsme naskladnili očekávanou novinku DEYE GB-SL All In One řešení. Tento produkt obsahuje měnič, 2 vysokonapěťové baterie, BMS a je dostupný v několika variantách s výkonem od 8 do 20 kW. Toto esteticky krásné, funkční a praktické řešení pro fotovoltaické systémy umožňuje dokoupit další baterie pro vyšší kapacitu.

  • Nová výzva MPO: peníze na rychlý internet pro vaši obec

    Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu na podporu vysokorychlostního internetu. Cílem je zlepšit internetové připojení oblastí bez kvalitního pokrytí. Žadatelé mohou získat až 228 milionů Kč na projekt. Výzva běží od 1. 8. do 31. 10. 2024. Celkový rozpočet činí 4 miliardy Kč, tato částka se zároveň může při velkém zájmu navýšit.