0
Košík je prázdný

Optické sítě

Optické sítě

Optika je páteří každé sítě, a proto jsme si pro Vás přichystali široký sortiment produktů. Jednotlivé produkty jsou kvalitně zpracované, dodávané s plnou zárukou a garancí dlouhé životnosti. Pečlivě jsme rozřadili produkty do podkategorií, aby ste přehledně dokázali vše najít. Náš sortiment zahrnuje SFP moduly, DAC a AOC kabely, Optické Patch Cordy, Optické převodníky, GPON a XPON, Optické boxy a Optické adaptéry. Produkty které nabízíme jsou jak od známých společností jako například MikroTik a Ubiquiti Networks, tak i nové jako například Conexpro, které je stejně kvalitní, kompatibilní a je za dostupnou cenu.

Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

170 produktů
 
 

UACC-CM-RJ45-1G (dříve UF-RJ45-1G) je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je 100 m. Modul je primárně určen pro UniFi

UACC-CM-RJ45-1G
397 Kč 

bez DPH

480 Kč 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončených LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850 nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300 m . Modul je

UACC-OM-MM-10G-D-2
906 Kč 

bez DPH

1 097 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20 km . Tento

S-31DLC-20
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km . Tento modul

S-31DLC-3
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-3
242 Kč 

bez DPH

293 Kč 

s DPH

S-RJ45-01 představuje všestranný Gigabitový SFP metalický modul od výrobce Conexpro s RJ45 konektorem pro použití s metalickým kabelem a možností přenosu dat rychlostí 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je omezen

S-RJ45-01
276 Kč 

bez DPH

334 Kč 

s DPH

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10 Mbps až 10 Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200 m při instalaci mezi 2 stejné

S+RJ10
1 143 Kč 

bez DPH

1 383 Kč 

s DPH

Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28 (25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za cenu stejnou jako u pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce

XS+DA0001
509 Kč 

bez DPH

616 Kč 

s DPH

UDC-1 je propojovací kabel 1 m dlouhý, sloužící k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+

UDC-1
397 Kč 

bez DPH

480 Kč 

s DPH

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většinou SFP portů, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

S-RJ01
509 Kč 

bez DPH

616 Kč 

s DPH

UF-ADAPTER-APC-50 optická spojka od Ubiquiti Networks simplexní s jedním SC konektorem na každé straně, s broušením APC, určená pro singlemode kabely. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

UF-ADAPTER-APC-50
184 Kč 

bez DPH

223 Kč 

s DPH

Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28 (25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za cenu stejnou jako u pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce

XS+DA0003
687 Kč 

bez DPH

831 Kč 

s DPH

UDC-2 je propojovací kabel 2 m dlouhý, sloužící k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+

UDC-2
496 Kč 

bez DPH

600 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-1
207 Kč 

bez DPH

251 Kč 

s DPH

Gigabitový MultiMode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 850 nm, rychlostí 10 Gbps je vybavený dvěma LC konektory a je určený pro spojení na vzdálenost až 300 m . Tento modul poskytuje

S+85DLC-03
209 Kč 

bez DPH

253 Kč 

s DPH

UACC-CM-RJ45-10G (dříve UF-RJ45-10G) je 10Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1 G / 10 Gbps . Dosah modulu je při rychlosti 1 Gbps 100 m, při 10 Gbps je

UACC-CM-RJ45-10G
1 271 Kč 

bez DPH

1 538 Kč 

s DPH

Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento kabel má délku 1 m , ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých

UACC-DAC-SFP10-1M
341 Kč 

bez DPH

412 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu

S-3553LC20D
1 245 Kč 

bez DPH

1 507 Kč 

s DPH

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab

MC220L
451 Kč 

bez DPH

545 Kč 

s DPH

Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10 Gbps . Tento kabel má délku 0,5 m , ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých

UACC-DAC-SFP10-0.5M
313 Kč 

bez DPH

378 Kč 

s DPH

10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 10 km . Tento

S+31DLC-10
297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončených LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310 nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10 km . Modul je kompatibilní se

UACC-OM-SM-10G-D-2
2 005 Kč 

bez DPH

2 427 Kč 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125 um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá

SM311LS
417 Kč 

bez DPH

504 Kč 

s DPH

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550 nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3

UACC-OM-SM-1G-S-2
539 Kč 

bez DPH

653 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-05
184 Kč 

bez DPH

223 Kč 

s DPH

DAC pasivní kabel se SFP+ konektory, poskytuje rychlé a cenově efektivní propojení dvou síťových aktivních prvků, jako jsou switch nebo router, s rychlostí 1 G nebo 10 Gbps . Kvalitní twinax DAC kabel s

S+DAC-2
220 Kč 

bez DPH

266 Kč 

s DPH

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními

S-55DLC80D
636 Kč 

bez DPH

769 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+2733LC-20
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1330/1270 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+3327LC-20
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+2733LC-10
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

 
 
  • PLZ

    - Plzeň
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)