Dahua LM27-B200S - LED monitor, 27"
Výrobce
Kód
Part No.
LM27-B200S
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
169.00 Kč , DPH:  21%  (Televizory a PC monitory úhlopříčky 26"- 54")
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
36 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    Monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3 000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 2 W. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček, elegantní vzhled, kovová základna, věrné digitální zpracování (brilantní a živý obraz) a Anti-blue light režim pro ochranu očí. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm. Součástí balení je HDMI kabel.
    Klíčové vlastnosti
    • 27" displej s Full HD rozlišení 1920 × 1080 px)
    • VA panel s vysokým kontrastem a dobrými pozorovacími úhly
    • Jas 250 cd/m2
    • Obnovovací frekvence 75 Hz