0
Košík je prázdný

SFP moduly

SFP moduly

Cena

Filtr skladu

Sklad

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

66 produktů
 
 

UACC-CM-RJ45-1G (dříve UF-RJ45-1G) je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je 100 m. Modul je primárně určen pro UniFi

UACC-CM-RJ45-1G
397 Kč 

bez DPH

480 Kč 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončených LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850 nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300 m . Modul je

UACC-OM-MM-10G-D-2
906 Kč 

bez DPH

1 097 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20 km . Tento

S-31DLC-20
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Gigabitový Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km . Tento modul

S-31DLC-3
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

S-RJ45-01 představuje všestranný Gigabitový SFP metalický modul od výrobce Conexpro s RJ45 konektorem pro použití s metalickým kabelem a možností přenosu dat rychlostí 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je omezen

S-RJ45-01
276 Kč 

bez DPH

334 Kč 

s DPH

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10 Mbps až 10 Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200 m při instalaci mezi 2 stejné

S+RJ10
1 143 Kč 

bez DPH

1 383 Kč 

s DPH

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většinou SFP portů, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

S-RJ01
509 Kč 

bez DPH

616 Kč 

s DPH

Gigabitový MultiMode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 850 nm, rychlostí 10 Gbps je vybavený dvěma LC konektory a je určený pro spojení na vzdálenost až 300 m . Tento modul poskytuje

S+85DLC-03
209 Kč 

bez DPH

253 Kč 

s DPH

UACC-CM-RJ45-10G (dříve UF-RJ45-10G) je 10Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1 G / 10 Gbps . Dosah modulu je při rychlosti 1 Gbps 100 m, při 10 Gbps je

UACC-CM-RJ45-10G
1 271 Kč 

bez DPH

1 538 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu

S-3553LC20D
1 245 Kč 

bez DPH

1 507 Kč 

s DPH

Singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončených LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310 nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10 km . Modul je kompatibilní se

UACC-OM-SM-10G-D-2
2 005 Kč 

bez DPH

2 427 Kč 

s DPH

10-Gigabitový Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx i Rx) 1310 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený dvěma LC konektory s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 10 km . Tento

S+31DLC-10
297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125 um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá

SM311LS
417 Kč 

bez DPH

504 Kč 

s DPH

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550 nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3

UACC-OM-SM-1G-S-2
539 Kč 

bez DPH

653 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+2733LC-20
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1330/1270 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+3327LC-20
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními

S-55DLC80D
636 Kč 

bez DPH

769 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+2733LC-10
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1330/1270 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

S+3327LC-10
402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20 km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se

S-31DLC20D
408 Kč 

bez DPH

493 Kč 

s DPH

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončených LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850 nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550 m . Modul je

UACC-OM-MM-1G-D-2
398 Kč 

bez DPH

482 Kč 

s DPH

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550 nm a 1550 / 1490 nm a to na vzdálenost až 80 km.

S-4554LC80D
1 574 Kč 

bez DPH

1 905 Kč 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50 / 62,5 / 125 um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550 / 275 m,

TL-SM311LM
385 Kč 

bez DPH

465 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-3155SC-3
145 Kč 

bez DPH

175 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním SC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-5531SC-3
145 Kč 

bez DPH

175 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-5531LC-3
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 3 km

S-3155LC-3
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost až 20

S-3155LC-20
140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rychlostí 1 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost 20 km

S-5531LC-20
186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

10-Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP+ modul od výrobce Conexpro s vlnovou délkou (Tx/Rx) 1270/1330 nm, rychlostí 10 Gbps , vybavený jedním LC konektorem s UPC broušením a je určený pro spojení na vzdálenost

IS+2733LC-20
507 Kč 

bez DPH

613 Kč 

s DPH

 
  • PLZ

    - Plzeň
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)