TP-Link VIGI C400HP-2.8 Turret kamera, 3Mpx, 2.8mm
Výrobce
Kód
Part No.
VIGI C400HP-2.8
Dostupnost
Vaše cena bez DPH
Recyklační poplatek
Vaše cena  s RP*
DPH
21%
Vaše cena s DPH
Záruka
36 měsíců
Objednat
    Podrobnosti o produktu
    Podrobnosti o produktu:
    VIGI C400HP-2.8 je 3megapixelová turret kamera značky TP-Link pro vnitřní použití s fixním objektivem 2.8 mm, IR přísvitem do vzdálenosti 30 m a ethernetovým portem s podporou PoE. Kamera má max. rozlišení 2304 x 1296 px (při 30 fps), širší pozorovací úhel 105°, 2 nezávislé streamy, plastové šasi, digitální WDR snímač, podpora ONVIF a kodeku H.264(+) a H.265(+).
    Kamera má maximální spotřebu 3 W při zapnutém přísvitu a je možné ji napájet přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3af POE.
    Přílohy
    Přílohy:
    Produkt manažer:
    Radomír Synek,  +420777103488,  radek@axilogi.com
    Informace o výrobci
    TP-Link
    TP-LINK Czech s.r.o., Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, support.cz@tp-link.com
    Kamera
    WDR Digitální
    Typ objektivu Fixní
    Objektiv [mm] 2,8
    Přísvit IR
    Dosah přísvitu [m] 30
    Pozorovací úhel [°] 105
    Režim den/noc IR cut filtr
    Citlivost senzoru [Lux] 0,1
    Obrazový senzor ["] 1/2.7
    Obraz
    Rozlišení 3 Mpx
    Max. rozlišení [pixely] 2304 x 1296
    Konektory a rozhraní
    Rychlost LAN (1) 10/100Mbps
    Napájení
    Typ napájení PoE, DC konektor
    Max. spotřeba energie [W] 3
    Napájení přes konektor/svorkovnici 12V DC
    Napájení přes PoE 802.3af, 802.3at
    Fyzické charakteristiky
    Stupeň krytí IP67
    Použití Vnitřní
    Provozní teplota [°C] -30 až 60
    Hmotnost [g] 195
    Hloubka [mm] 123
    Šířka [mm] 123
    Výška [mm] 83
    Barva Bílá
    Kompresní standardy
    Datový tok 64Kbps ~ 6Mbps
    Počet streamů 2
    Video komprese H.264, H.265
    Obecné
    Kamerová řada VIGI
    Poslat info
    Dotaz k tomuto produktu
    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA
    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Zaslat informaci o produktu známému
    Zaslat na e-mail
    Komentář
    Nalezli jste chybu?
    Popis závady
    Související produkty
    VJB-300
    bez DPH
    s DPH
    Gigabitový PoE injektor se schopností napájet síťové prvky jako jsou kamery, Wi-Fi AP, VoIP a jiné podporující standardy 802.af/at s maximálním výkonem 18 W . Injektor s černým plastovým šasím má jeden
    GNT-53003
    bez DPH
    s DPH
    Napájecí adaptér s výstupním napětím 12 V DC , maximálním proudem 1 A je vybaven standardním konektorem 5.5/2.1 mm, což je ideální a praktické pro napájení zařízení jako je MikroTik, Wi-Fi routery, kratší LED